Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te gelişimi ve değişimi sürdüreceğiz”

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçeye yeni yatırımlar ve projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirtti.

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki esnafları ziyaret etti. Kuzey Yıldızı Mahallesi’nde bulunan esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, esnaflar ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Canik’e her alanda yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi daha güçlü bir şekilde ileriye taşıyacağız” dedi.

Canik için Durmak Yok Yola Devam

Esnafların ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandıracakları yeni projeler ve yatırımlar hakkında onlara bilgiler verdi. Canik’te vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Başkan Sandıkçı, “Canik’imizi 5 yılda kazandırdığımız projeler ve yatırımlarla yeni kimliğine kavuşturduk. Görevde bulunduğumuz süre boyunca esnafımızla, gençlerimize, hanım kardeşlerimizle kısaca tüm hemşehrilerimizle birlikte yol yürüdük. İstişare kültürünü ilçemizde hâkim kıldık. İlçemiz için önümüzdeki 5 yılda aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edecek,  yeni eserleri hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Canik’te gelişimi ve değişimi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’ya gerçekleştirdiği ziyaretlerde AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x